Kurumsal kimlik, firmanın şirket içinde ya da şirket dışında duruşunu temsil eden ve müşterilerin bir bakışta firmayı tanımasını sağlamak için yapılan çalışmaların bütünüdür. Kurumsal kimlik aynı zamanda firmanın profesyonel görünmesini sağladığı için müşterilere daha güvenilir bir izlenim bırakır. Bu çalışmaların en temeli kurum ismi ve amblemden oluşan logodur. Bunun dışında kalan bütün görsel iletişim malzemeleri logo tasarımı baz alınarak şekillenir.

3D model, bir nesneyi 3 boyutlu grafik modunda tasvir eden bir model olarak tanımlanabilir ve 3B modeller geliştirme sürecineyse '3B modelleme' denilir. 3D modeller dijital üretimin temel bileşeni olmakla beraber aynı zamanda da 3D baskı, iç mekan tasarımı, mimari, film, oyun ve animasyon gibi endüstrilerde sıkça kullanılır.

Sosyal medya yönetimi uzmanlığımız ile marka ve kurumunuza ait var olan sosyal medya sayfalarınız incelenerek analiz yapılır. Eğer henüz sayfanız yok ise de hesaplarınız en uygun kriterler ile en uygun olan sosyal medya platformunda ya da birden fazla sosyal medya mecralarında (facebook, instagram, twitter, youtube) hesaplarınız açılır. Sayfalarınız oluşturulur. Düzenli olarak markanız, ürün ve hizmetleriniz için benzersiz görsel içerik tasarımları, hedef kitleniz ile etkileşim moderasyon görevleri yerine getirilir.

TOP
×

Fms Kreatif

× Merhaba sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?